Lunch

Czas to pieniądz. Każdy stara się jak najbardziej zaoszczędzić właśnie na czasie i jak najlepiej wykorzystywać każdą godzinę. Zarówno w domu, jak i w pracy. Pracownicy nie chcą tracić cennych chwil na coś, co mogłoby niepotrzebnie wydłużyć ich czas spędzony w biurze. Z kolei pracodawcy chcą, żeby ten czas był spożytkowany w efektywny sposób. Ma to również swoje zastosowanie w czasie przerwy na lunch. Najlepiej by było, gdyby pracownicy w odpowiednim czasie mogli się dobrze posilić i nabrać dzięki temu energii do dalszej pracy. W takiej sytuacji sprawdzają się usługi cateringowe.

Szybko i wygodnie – catering na lunch do firm w Warszawie

 Praktycznie każdy wie, że powinno się jeść zdrowe, pełnowartościowe posiłki. I pewnie spora część osób na pytanie „czy odżywiasz się zdrowo?” odpowiedziałaby, że na pewno stara się tak robić, ale nie zawsze wychodzi lub brakuje na to czasu, zwłaszcza w pracy. Usługi cateringowe to rozwiązanie właśnie dla tych zapracowanych i zabieganych. Zdrowy catering może przyjechać dokładnie w to miejsce, które klient wskaże, o konkretnej porze, co dobrze się sprawdza na przykład podczas wspólnej przerwy na lunch. Pracownicy mają chwilę na to, żeby oderwać się od obowiązków, mogą zjeść pożywny i świeży posiłek, a jednocześnie spędzić czas w większym gronie. To z kolei dobrze wpływa na atmosferę w pracy i sprzyja integracji. 

Oferta cateringowa może być mocno zróżnicowana i dopasowana do zapotrzebowania klientów. Można więc zdecydować się na zamawianie dań do pracy każdego dnia, nie tylko w przerwie na lunch, ale i o innych porach, z uzupełnieniem, jakim mogą być na przykład zdrowe przekąski.

Różnorodne menu, duży wybór posiłków – bogata oferta cateringowa

Choć wygoda i szybki czas dostarczenia dań, to przez wielu uznawane za największe atuty posiłków na dowóz, to należy również pamiętać, że takich zalet może być więcej. Jedną z nich jest możliwość wyboru różnych dań na poszczególne dni, ale i w ramach jednego zamówienia dla większej grupy. Nie każdy przecież lubi jeść kilka dni z rzędu to samo, a i nie każdemu musi smakować dokładnie to, co zamówił jego współpracownik. Menu cateringowe dla firm obejmuje zarówno dania tradycyjne, jak i te nieco bardziej nietypowe, zawierające elementy kuchni świata. Nie jest problemem zamówienie dań wegetariańskich lub takich, które będą zgodne z wymogami diety – jak choćby posiłki bezglutenowe czy bez nabiału. Firma cateringowa weźmie pod uwagę wszystkie sugestie, które zostaną przedstawione przez klienta i odpowiednio dopasuje jadłospis dla całej firmy.

Nie tylko przerwa na lunch – catering dla firm na szkolenia, bankiety i wyjazdy

Posiłki dostarczane przez firmę cateringową nie muszą być dostosowane wyłącznie do przerwy na lunch, choć może to być chętnie wybierane codzienne rozwiązanie. Jedzenie na dowóz sprawdza się również przy okazji wielu różnych wydarzeń organizowanych przez przedsiębiorstwo. A takich spotkań jest przecież sporo w ciągu całego roku – szkolenia, warsztaty, wyjazdy integracyjne, bankiety czy wigilia firmowa. 

Menu na każde tego typu wydarzenie powinno być dokładnie dostosowane do okazji. Oznacza to, że serwis kawowy świetnie sprawdzi się przy okazji konferencji czy szkolenia, ale już bardziej wystawne potrawy będą zarezerwowane na firmowy bankiet. Można wybrać catering wielkanocny, jak i taki, który będzie doskonale pasował do przyjęcia z okazji otwarcia nowej siedziby budynku. Możliwości jest sporo, a to, na które rozwiązanie klient powinien się zdecydować, będzie zależeć od formy i okazji spotkania.

O gości należy zadbać, pomoże w tym profesjonalna obsługa cateringowa

Bez względu na to, czy catering będzie zamawiany na huczną galę, czy na przerwę na lunch, ważne jest, by obsługą zajął się wykwalifikowany personel. Tylko taki będzie wiedział, jak sprawnie podawać posiłki, jak je zaserwować i jak zadbać o to, by gościom niczego nie brakowało. Dzięki temu pracownicy podczas krótkiej przerwy w pracy nie będą musieli się zastanawiać nad tym, jak przygotować poszczególne posiłki, gdzie je podgrzać czy gdzie składować naczynia. Tym zajmie się profesjonalna firma cateringowa.