Catering na szkolenia i konferencje

Jeśli w najbliższym czasie planują Państwo organizację szkolenia branżowego bądź konferencji na terenie Warszawy, okolic lub w innym miejscu to z przyjemnością w tym pomożemy. Zorganizujemy catering na konferencję i szkolenie, zatroszczymy się o wyjątkowe jedzenie oraz zadbamy o podniebienia uczestników spotkań firmowych. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Współpraca z Masters Catering pozwoli zapewnić wszystkim uczestnikom szkolenia, konferencji bądź seminarium, bez względu na ich liczbę, niepowtarzalne atrakcje kulinarne, które staną się niezwykłym urozmaiceniem wydarzenia i dodadzą smaku niejednemu spotkaniu.

Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Patera Tradycyjna

25 szt.

  • z salami i mascarpone
  • z pasztetem ze śliwką kalifornijską
  • z norweskim łososiem wędzonym
  • z papryką grillowaną i wędzonką
  • z szynką dojrzewającą

Mini Wrap's

20 szt.

  • 10 x z łososiem
  • 10 x z piersią kurczaka w curry

Tartaletki

25 szt.

● ze szpinakiem i fetą 13 szt.
● z duszonymi pieczarkami 12 szt.

Kompozycja galanterii cukierniczej

1 kg

  • Mini pączki, Mini ptysie bankietowe, Mini eklerki

Świeże krojone owoce

1,5 kg

  • melon, winogrona, ananas, kiwi

Lunch / Bufet

Lunch / Bufet gorący serwowany
z podgrzewaczy

  • klasy VIP

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Przerwy na kawę połączone z poczęstunkiem, oraz przerwy na lunch w trakcie szkoleń i konferencji nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie. Serwowane w trakcie takich spotkań dania, przekąski powinny dodać siły, otworzyć na kreatywne myślenie, pobudzić do dalszego działania. Zawsze powtarzamy Klientom, że catering biznesowy nie może zamykać się w obrębie standardowego i przewidywalnego menu. Wielogodzinne wykłady oraz stres wywołany koniecznością wygłoszenia przemówienia mogą osłabić koncentrację, w takiej sytuacji doskonale sprawdzi się zaskakujące w formie i różnorodne pod względem smakowych menu.

Specjalizujemy się w tradycyjnych przerwach kawowych, lekkich lunchach, ale również nie jest dla nas problemem organizacja prestiżowego, eleganckiego business lunchu. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Służymy pomocą, przedstawimy naszą ofertę, doradzimy wykorzystując nasze bogate doświadczenia, ale ostateczny zakres i forma obsługi uzależniona jest od Państwa decyzji.

Oczekiwania, wizje, potrzeby naszych Klientów są dla nas priorytetem. Jesteśmy zdania, że wyjątkowość smaków, wyróżniających nasze przystawki, dania, będzie dokładnie tym, co doskonale uzupełni przygotowywane szkolenie, czy też konferencję. W naszej ofercie znajduje się również wiele słodkich propozycji, które bez wątpienia umilą czas spotkania, będą doskonałym dodatkiem do gorącej kawy bądź herbaty. Nie mamy wątpliwości, że stoły w Państwa firmie zastawione dostarczonymi przez nas daniami staną się inspiracją do wielu budujących rozmów prowadzonych w kuluarach organizowanego szkolenia bądź konferencji.

Catering w dowolnej formie, jedynie na najwyższym poziomie oferujemy firmom, instytucjom, organizacjom zlokalizowanych na terenie Warszawy i okolic.

Naszym podstawowym zadaniem jest dostarczenie przekąsek, pełnowartościowych dań, gorących i zimnych napojów, które nie tylko idealnie wkomponują się w kulinarne gusta organizatorów spotkania i jego uczestników, ale również odpowiadać będą zaplanowanemu budżetowi. Biorąc pod uwagę upodobania naszych Klientów, jesteśmy w stanie zaprezentować niezwykle bogatą, ale i atrakcyjną ofertę cenową.

Zapraszamy