Pikniki i grille

Masters Catering to profesjonalna firma cateringowa, która swoją ofertę kieruje do firm i instytucji działających na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się przygotowaniem i dowozem przekąsek, pełnowartościowych dań, napojów sprawdzających się podczas przerw kawowych, lunchowych. Jednak niemniej ważną częścią naszej działalności jest obsługa cateringowa garden party, pikników oraz grilli firmowych.

Przy organizacji dużej imprezy plenerowej sprawdzamy się znakomicie. Jesteśmy do dyspozycji Klienta na każdym etapie realizacji usługi. Posiadamy doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Zapewniamy odpowiednio dobrane menu, również to dla najmłodszych gości.

Gdy tylko pogoda dopisuje, zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na catering podczas pikników i grilli. Naszej ekipy nie przerażają żadne plenery oraz żadne lokalizacje. Ofertę na tego typu imprezy firmowe skomponujemy uwzględniając wszystkie Państwa wskazówki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Ekipa Masters Catering z przyjemnością zorganizuje catering na firmowe imprezy na świeżym powietrzu. Gwarantujemy pełną obsługę wraz z niezbędnym wyposażeniem. Oferując Państwu jedyny w swoim rodzaju catering grillowy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie zaplecze jest nam potrzebne. Wiemy, jaki sprzęt i warunki zagwarantują komfort naszej pracy, sprawną obsługę imprezy i bezpieczeństwo zgromadzonych gości. Jesteśmy doświadczoną firmą, na której można polegać, bez trudu poradzimy sobie ze wszelkimi problemami technicznymi, organizacyjnymi, których bywa więcej niż w trakcie przygotowywania tradycyjnych imprez.

Zapewniamy niepowtarzalne menu cateringowe, które zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wyszukanych amatorów piknikowych smakołyków. Staramy się spełniać marzenia naszych Klientów, rekomendujemy rozwiązania aranżacyjne, proponujemy menu dostosowane do miejsca, sytuacji oraz pory roku. Kucharze przygotowujący serwowane na pikniku bądź grillu dania dbają o każdy detal, aby smak potraw był niezwykłą przyjemnością dla podniebienia. Komponujemy potrawy tak, aby dania zachwycały gości aromatem.

Z nami żaden wegetarianin, weganin nie powinien się obawiać, że na firmowym grillu będą tylko kiełbaski, karkówka, żeberka. Ciekawym urozmaiceniem imprez na świeżym powietrzu są coraz popularniejsze grillowane warzywa, takie jak: cukinia, ziemniaki,  kolorowe papryki, szparagi, cebulka, bakłażan, pieczarki. Zapewniamy odpowiednio dobrane menu zgodnie z oczekiwaniami gości: mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Każda pozycja menu jest starannie wysmażana, tak żeby walory smakowe oczarowały uczestników spotkania.

Państwo wybierają miejsce, my zajmujemy się resztą. Firmowa impreza w plenerze zorganizowana przez Masters Catering daje 100% satysfakcji kulinarnej dla organizatora i jego gości. Już teraz skontaktuj się z nami i wybierz najlepszy catering na piknik i grill firmowy.

Zapraszamy