Catering biznesowy

Masters Catering zajmuje się kompleksowym cateringiem biznesowym. Z naszą obsługą każde szkolenie, konferencja, czy spotkanie biznesowe wypadnie doskonale. Kanapki bankietowe, przekąski koktajlowe, sałatki, desery idealnie sprawdzają się podczas przerw kawowych, lunchowych, podczas imprez w plenerze czy w trakcie grilla. Dadzą one Państwu możliwość przyjemnego odpoczynku oraz dawkę energii do dalszej owocnej pracy.

Oferowany przez nas catering biznesowy zdecydowanie wykracza poza standardowe i szablonowe rozwiązania. Wszelkiego rodzaju duże spotkania z pracownikami, jubileusze firmowe, spotkania związane z podpisywaniem ważnych kontraktów lub istotnych w życiu przedsiębiorstwa fuzji, dzięki naszej pomocy zyskają na jakości i klasie. Państwo zaś zyskają gwarancję, że Wasi goście po zakończonym spotkaniu będą całkowicie usatysfakcjonowani.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Smak serwowanych przez nas bankietowych przekąsek jest dopracowany i niepowtarzalny., Mogą Państwo wybierać pomiędzy między innymi:

Naszym priorytetem jest zaspokojenie pragnień kulinarnych wszystkich Klientów, nawet tych z najbardziej wyrafinowanymi i wymagającymi kubkami smakowymi. Zadowolenie Państwa to nasz cel i wyzwanie, któremu każdego dnia staramy się sprostać. Dajemy gwarancję, że każdy kto choć raz spróbuje naszych pysznych kanapek lub np. słodkich babeczek nie poprzestanie na jednej.

Kucharze przygotowujący serwowane przez nas potrawy doskonale wiedzą, że smak w cateringu jest kluczem do sukcesu. Jednak, aby go osiągnąć niezbędne są najwyższej jakości produkty, które stanowią punkt wyjściowy przyrządzanych przysmaków. Wiemy, że świeże, wysokiej jakości składniki są sekretem każdej kuchni i smaku każdego z dań.

Dbamy jednak nie tylko o smak, ale również nie zapominamy o tym, jak ważna jest forma. Wiemy, jak kluczową rolę odgrywa oprawa i obsługa imprezy. Serwowane przez nas posiłki są nie tylko kwintesencją smaku, ale również wyróżniają się finezją wyglądu. Przygotowane z wyselekcjonowanych składników mini kanapeczki w sztuce podania nabierają elegancji oraz prawdziwego artyzmu.

Za sukcesem Masters Catering stoją najlepsi specjaliści. W naszej firmie stawiamy na doświadczoną załogę oraz najlepszy dostępny na rynku sprzęt. Jesteśmy grupą pasjonatów działających w branży gastronomicznej i cateringowej nie od dziś. O doświadczeniu i profesjonalizmie naszej ekipy oraz jakości naszych usług świadczą opinie wystawiane przez osoby, dla których mieliśmy przyjemność pracować. Nasi Klienci są zadowoleni z oferowanych przez nas usług, ponieważ wsłuchujemy się w ich oczekiwania.

Doskonale wiemy, że właściwie skomponowane menu cateringowe dla firm musi uwzględniać między innymi: porę dnia, liczbę gości i rodzaj spotkania. Dostosowywanie menu do Państwa potrzeb, preferencji smakowych, budżetu jest naszym atutem. Klientom służymy radą i zrobimy wszystko by pomóc im wybrać menu, które będzie najbardziej pasować do charakteru spotkania biznesowego, szkolenia, konferencji.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z przygotowanym przez nas menu cateringu biznesowego. Zamówienie można złożyć już dziś. Z naszą pomocą można zorganizować nawet najbardziej skomplikowane logistycznie spotkania biznesowe, również te w plenerze. Masters Catering zadba o to, aby mogli Państwo skupić się tylko i wyłącznie na interesach. Jesteśmy całkowicie pewni, że smak przyrządzanych przez nas finezyjnych kanapeczek, mini deserów, wygląd tworzonych kompozycji w połączeniu z fachową obsługą przyczynią się do lepszego zbudowania Państwa relacji biznesowych.

Zapraszamy