Catering na imprezy

Masters Catering zajmuje się organizacją przyjęć okolicznościowych i spotkań rodzinnych nie od dziś. Wiemy, jak ważna jest rodzina i jak cenne są chwile spędzone razem z nią. Niektóre wydarzenia w życiu rodziny, takie jak urodziny czy imieniny zasługują na wyjątkową i niepowtarzalną oprawę.

Nasza firma zorganizuje każde przyjęcie tak, aby stanowiło odzwierciedlenie Państwa pomysłów i było satysfakcjonujące dla Waszych gości. Naszą pracę traktujemy jak wyzwanie, z którego chcemy się wywiązać jak najlepiej to możliwe. Kochamy to co robimy i nade wszystko cenimy zadowolenie naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Nie ma dla nas większego znaczenia czy planują Państwo kameralną uroczystość czy przyjęcie okolicznościowe na duża skalę, na które pragniecie zaprosić całą rodzinę, przyjaciół, znajomych tych bliskich i tych dalekich. W zakresie obsługi Klienta jesteśmy liderami, nie boimy się stawić czoła trudnościom. Nasza siła tkwi w profesjonalnym sprzęcie cateringowym, jakim dysponujemy, oraz wykwalifikowanej obsłudze. Naszą aspiracją jest być najlepszym na rynku. Konkurencja nie śpi – my o tym wiemy i dlatego ciągle śledzimy nowe trendy pojawiające się w naszej branży, uczestniczymy w szkoleniach, zdobywamy doświadczenie.

Oferujemy catering i obsługę na przyjęciach w wyznaczonym przez Państwa miejscu i terminie. Nasze usługi to coś więcej, niż zwykłe wydawanie dań. To zaplanowany precyzyjnie, przemyślany proces logistyczny, uwzględniający przygotowanie wysokiej jakości potraw, ich atrakcyjne podanie oraz maksymalne zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Naszym Klientom zawsze doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, dlatego nasz catering cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród mieszkańców Warszawy, ale również osób z okolicznych miejscowości. Prezentowaną ofertą ciągle udowadniamy, że z powodzeniem najwyższa jakość może iść w parze z przystępnymi cenami.

Zapewniamy wyjątkowe podejście do Klientów i ich Gości. Nasz catering zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań Klienta. Spełniamy niemal każde życzenie dotyczące menu. Robimy wszystko, aby byli Państwo zadowoleni. Realizacja wspólnie z Klientem przygotowanej koncepcji to dla nas czysta przyjemność.

Przygotowujemy pyszne, estetycznie podane potrawy, które z pewnością zachwycą wszystkich swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. Bez względu na rodzaj diety Waszej i Waszych gości, każdy z naszego menu wybierze coś dla siebie.

W ofercie Masters Catering znajdują się:

  • przepyszne przekąski, które uwiodą swoim smakiem i finezyjnym kształtem; wśród naszych przekąsek są propozycje mięsne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe;
  • pełnowartościowe dania obiadowe (zupy i dania główne);
  • desery;
  • gorące i zimne napoje, które są doskonałym uzupełnieniem cateringu jedzeniowego.

Zapraszamy