Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Prosimy o wysyłanie wiadomości za pomocą zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego, zostawiając swój adres mailowy, numer telefonu, miejsce i przewidywaną datę cateringu.
Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego bądź drogą mailową.
Zapewniamy, że odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe.

Masters Catering to firma zajmująca się dowozem jedzenia do Klientów z Warszawy i okolic. Obsługujemy firmy i Klientów indywidualnych z dzielnicy Bemowo, Ochota, Mokotów, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Wola, Żoliborz oraz Białołęka.

Wypełnij formularz

  Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą, która na rynku branży cateringowej działa od wielu lat. Bez przerwy podnosimy kwalifikacje swojej kadry poprzez liczne kursy i szkolenia, inwestując jednocześnie w zaplecze techniczne oraz innowacje technologiczne. Nasza firma oferuje Państwu niemal nieskończone możliwości realizacji usług cateringowych.

  Wspieramy realizuję imprez dla setek gości, jak również kameralne przyjęcia w nielicznym gronie. Mamy bogate doświadczenie w realizacjach imprez biznesowych oraz prywatnych. W naszym portfolio znajduje się obsługa cateringu m.in. konferencji, szkoleń, warsztatów, pikników, imprez świątecznych.

  Z realizowanych przez nas uroczystości najwięcej emocji zapewniają nam chrzciny, komunie, wesela, i inne wydarzenia rodzinne.

  Najbardziej lubimy niestandardowe zlecenia. Nowe wyzwania są motorem naszej pracy. Dlatego skontaktuj się z nami, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy, że nie pożałujesz.

  Jesteśmy sprawdzonym dostawcą, dla którego smak potraw i estetyka ich prezentacji to główne priorytety. Ważnymi atrybutami naszej działalności jest także profesjonalizm i terminowość. Organizujemy wysokiej jakości wydarzenia kulinarne w każdej przestrzeni.

  Uważamy, że w tej branży można osiągnąć sukces jedynie uczciwością i rzetelnością. Lubimy naszych Klientów, uwielbiamy im pomagać w procesie organizacji uroczystości, lubimy przebywać z nimi w trakcie imprez i cieszy nas, gdy są zadowoleni z naszych usług cateringowych.