Catering na konsolacje

Poza uroczystościami radosnymi zajmujemy się również organizacją wydarzeń o poważnym charakterze. Masters Catering pomaga w przygotowaniu poczęstunku po pogrzebie - konsolacji - styp. Jest to moment spotkania przy rodzinnym stole pierwszy raz bez jednej z najbliższych osób.

Ta  ważna uroczystość rodzinna celebrowana jest po ostatnim pożegnaniu osoby zmarłej. Jest całkowicie poświęcona Jej pamięci. Ponadto jest to uroczystość bez wątpienia związana z gościnnością i służy okazaniu wdzięczności osobom, które przybyły na pogrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Ekipa Masters Catering pomoże Państwu w organizacji godnego pożegnania najbliższej osoby w spokojnej atmosferze, z odpowiednią troską oraz ze szczerym współczuciem. Bez względu, czy planują Państwo zorganizować pożegnanie w zaciszu własnego domu, czy też w innym miejscu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy świadomi tego, że jest to trudny i bolesny czas dla rodziny i najbliższych. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby ograniczyć Państwu do niezbędnego minimum zajmowanie się organizacją stypy. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przygotowana z naszą pomocą uroczystość była prawdziwie rodzinną, w której będą mogli Państwo spokojnie uczestniczyć, znajdując ukojenie wśród najbliższych.

Wesprzemy Państwa w zaplanowaniu całej uroczystości. Aby pomóc w przygotowaniu obiadu pożegnalnego w tym niezwykle smutnym i trudnym dniu, dopasujemy się do Państwa oczekiwań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa propozycje co do ostatecznego kształtu menu. Chętnie doradzimy. Naszym celem jest, aby obsługiwana przez nas konsolacja była zarazem stonowana i elegancka, oraz przebiegała w oprawie stosownej do okoliczności. Nad całością uroczystości zawsze czuwają nasi pracownicy, którzy poczynią niezbędne działania zapewniające żałobnikom spokój i należyty nastrój w pożegnaniu osoby zmarłej.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Przygotowana przez nas cateringowa oferta stypy to odpowiednie menu uwzględniające warunki finansowe rodziny. W ofercie Masters Catering znajdują się m.in.:

Współpraca z wiarygodnymi dostawcami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu cateringowego najwyższej jakości pozwala nam na sprawną i profesjonalną obsługę każdej imprezy, bez względu na jej charakter. Nasz konsultant cateringowy jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie świadczonej usługi.

Zapraszamy