Catering na komunie

Każda wyjątkowa okazja wymaga, aby uczcić ją w wyjątkowy sposób. Pierwsza komunia pociechy to bez wątpienia ważny dzień zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców, którzy zawsze dokładają wszelkich starań, aby uroczystość z okazji przyjęcia sakramentu była na najwyższym poziomie.

Organizacja takiego przedsięwzięcia wymaga skrupulatnego planowania, co dla osoby niedoświadczonej może okazać się tylko źródłem stresujących sytuacji.

Aby oszczędzić sobie zmartwień oraz natłoku obowiązków związanych z tymi przygotowaniami warto skorzystać z usług specjalistów, takich jak Masters Catering. Dzięki wsparciu z naszej strony będą Państwo mogli skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli  na samym sakramencie, dziecku i najbliższych. Resztą zajmiemy się my.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Zapewniamy, że z nami przyjęcie z okazji pierwszej komunii waszej pociechy przebiegnie bezproblemowo, w miłej atmosferze, a Wasi goście będą najedzeni i w pełni usatysfakcjonowani.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę cateringową i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Postaramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania rodziców oraz dziecka. Służymy Państwu poradą i wsparciem. Możecie nam zaufać, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringu na przyjęcia komunijne. Jesteśmy w stanie polecić Państwu sprawdzone rozwiązania, dostosowane do budżetu oraz liczby zaproszonych gości.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno dania tradycyjne, jak i te z nutką nowoczesności. Możecie wybrać jeden z zaproponowanych przez nas zestawów lub jeśli wolicie możecie skomponować swój własny.

Masters Catering proponuje przygotowanie:

  • pełnego obiadu składającego się z zupy oraz dania głównego z odpowiednio dobranymi dodatkami;
  • zimnych przystawek,
  • smacznych przekąsek na ciepło,
  • owoców na popołudniowe spotkanie w rodzinnym gronie,
  • deserów i ciast,
  • lekkich sałatek dostosowanych do wiosennej pogody.

Na Państwa życzenie zapewniany również tort pierwszokomunijny o doskonałym smaku i pięknym wyglądzie. Wszystko, co pojawi się na Państwa stołach w tym szczególnym dniu będzie zgodne z Waszymi wymaganiami i upodobaniami. Będzie nie tylko smacznie, ale również elegancko i z klasą. Estetycznie serwowane fantazyjne zestawienie potraw nasyci zmysły smaku, węchu i wzroku Państwa gości.

Poza smaczną kuchnią, elegancką aranżacją sukces Masters Catering to zasługa całej ekipy. Załoga firmy to grupa profesjonalistów, których, ambicją jest systematyczne doskonalenie swoich umiejętności. Duży nacisk kładziemy na atmosferę panującą wśród osób tworzących Masters Catering, gdyż doskonale wiemy, że ciężka praca oraz stuprocentowe zaangażowanie naszych ludzi to satysfakcja naszych Klientów i ich gości. Komunia przygotowana przez Masters Catering pozostanie na długo w Państwa Pamięci.

Nasza oferta cateringowa jest świetnym wyborem, jeśli planują Państwo organizację przyjęcia z okazji pierwszej komunii dziecka, ale również z okazji innych ważnych momentów w Waszym życiu. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub okolicach służymy Wam naszym doświadczeniem w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Korzystając z usług Masters Catering, mogą Państwo mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a my zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal.

Zapraszamy