Catering na chrzciny

Oczekują Państwo potraw o niepowtarzalnym smaku, profesjonalnego sprzętu oraz obsługi na najwyższym poziomie w trakcie organizacji przyjęcia z okazji chrzcin dziecka?

Masters Catering nie od dziś specjalizuje się w tego typu zleceniach. My doskonale wiemy, że dzień chrztu powinien być bezstresowy nie tylko dla malucha, ale również dla jego rodziców. W takich chwilach każdy chce poddać się nastrojowi panującemu w tym szczególnym dniu i skoncentrować na ludziach a niekoniecznie na obowiązkach związanych z organizacją przyjęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Jak nikt inny zdajemy sobie sprawę, ile zachodu wymaga przygotowanie przyjęcia z okazji chrztu. Dlatego jesteśmy zdania, że najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie odpowiedzialności za szczegóły specjalistom, którzy zagwarantują, że wszyscy uczestnicy wydarzenia będą wspominali je z przyjemnością. Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas catering będzie idealnym uzupełnieniem tego szczególnego dnia, a Państwo będą w stu procentach usatysfakcjonowani z efektów naszej pracy. Każdy catering organizowany przez naszą firmę, jest dla nas niczym wyzwanie, które podejmujemy z ogromną radością, gdyż jest to nie tylko naszą pracą, ale również, a może przede wszystkim, naszą pasją.

Wypracowane doświadczenie w organizacji chrztu pozwoliło nam poznać oczekiwania Klientów oraz nauczyło jak skutecznie je zaspokajać. Każde otrzymane zlecenie jest dla nas wyjątkowe, wkładamy serce w każde przyjęcie, wesele i inne imprezy okolicznościowe. Od naszych Klientów nauczyliśmy się trudnej sztuki obsługi dużych wydarzeń, kameralnych imprez i teraz tą wiedzę przekładamy na kolejne realizacje. Dzięki temu osoby, który skorzystały już raz z naszych usług wracają do nas po więcej. Nasi stali Klienci cenią nasz profesjonalizm, ufają nam i wiedzą, że wszystkie serwowane przez nas dania będą tak samo pyszne.

Przygotowując ofertę na nasze usługi cateringowe chętnie pomagamy i służymy radą. W chwili uzgadniania szczegółów mamy do dyspozycji kilka propozycji menu, spośród których można wybrać tę najbardziej Państwu odpowiadającą. Niemniej jednak, jesteśmy również otwarci na Państwa indywidualne życzenia.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wachlarz:

  • zimnych przystawek,
  • przekąsek,
  • dań gorących.

Specjalnie na życzenie Klientów dostarczymy na imprezę desery, ciasta, torty – jakże ważne w trakcie przyjęcia z okazji chrzcin. Z przyjemnością doradzimy jakie potrawy wybrać tak, aby pasowały do charakteru imprezy. Dokładamy również wszelkich starań, aby każde z naszych dań kusiło świeżością i smakiem i było atrakcyjnie udekorowane. Zapewniamy, że serwowane przez nas potrawy skomponowane są wyłącznie z surowców i produktów najwyższej jakości.

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, nasze dania zachwycą Państwa rodzinę oraz przyjaciół. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z Masters Catering.

Zapraszamy