catering-na-sylwestra

Koniec roku bywa hucznie obchodzony na całym świecie. Stanowi świetną okazję, by spotkać się w gronie najbliższych. Szampańska zabawa bywa jednak okupiona nerwami i wieloma godzinami spędzonymi w kuchni na przygotowaniach. Tymczasem można inaczej. Wystarczy zamówić catering sylwestrowy. Dlaczego to dobra opcja?

Szampańska zabawa bez nerwów – dlaczego warto zdecydować się na catering?

Sylwester to impreza, która wymaga wyjątkowej oprawy. W ferworze przygotowań można łatwo zapomnieć, że w tym dniu najważniejsze jest wspólne świętowanie. Godziny spędzone na zakupach i w kuchni potrafią skutecznie odebrać całą frajdę i sprawiają, że ochota na zabawę mija bezpowrotnie.

Żeby więc zapewnić sobie szampański wieczór i oszczędzić sporo nerwów, a jednocześnie zadbać o podniebienia gości warto zdecydować się na catering sylwestrowy. To opcja, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród mieszkańców większych miast, którzy mają łatwy dostęp do profesjonalnych usług cateringowych. Dlaczego? Co oferuje?

 1. Oszczędność nerwów i czasu. Nawet jeśli lubisz i potrafisz gotować, przyrządzenie wielu potraw może stanowić wyzwanie. Decydując się na catering sylwestrowy, oszczędzisz sobie nerwów związanych z przygotowaniem dań. Zyskasz też sporo czasu.
 2. Atrakcyjne menu sylwestrowe. Specjaliści przygotują wyjątkowy jadłospis składający się z różnych przekąsek i dań. To trafne propozycje sylwestrowe, które nie tylko świetnie wyglądają, ale i smakują.
 3. Wygoda. Zdecydowana większość działających na rynku firm cateringowych oferuje usługi z dostawą pod drzwi. Wystarczy ustalić porę, a dostawca zjawi się pod wskazanym adresem Można też potrawy odbierać osobiście, jeśli to wygodniejsza dla klientów opcja.

Catering na Sylwestra – jakie menu wybrać?

Jednym z największych atutów cateringu jest szeroki wybór dań. W skład sylwestrowego menu mogą wchodzić nie tylko apetycznie wyglądające przekąski na jeden raz, ale również sałatki, pieczone mięsa czy też pierogi. Na stole powinno też zagościć minimum jedno danie główne. Uświetni ono wieczór i zapewni energię do zabawy. Po jakie potrawy warto sięgnąć w ten wyjątkowy wieczór? Oto trafne propozycje, obok których nie sposób przejść obojętnie.

 1. Przekąski:
 • śledź w śmietanie,
 • pasztet z kaczki z żurawiną,
 • deska serów i wędlin,
 • półmisek mięs pieczystych z chrzanem,
 • tatar,
 • nóżki wieprzowe w galarecie,
 • sałatka jarzynowa.

 

 1. Dania główne:
 • polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym,
 • karczek pieczony z kluskami śląskimi,
 • kotlet devolay z frytkami,
 • pół kaczki pieczonej,
 • stek z tuńczyka,
 • dorsz panierowany,
 • zrazy wołowe z ziemniakami zapiekanymi.

Jeżeli w zabawie mają uczestniczyć wegetarianie i weganie, na sylwestrowym stole nie może zabraknąć bezmięsnych przekąsek i dań głównych. To atrakcyjne propozycje, które cieszą się uznaniem także wśród osób, które jedzą mięso. W ten wyjątkowy wieczór warto również postawić na desery. Niewielka porcja słodkości jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Catering sylwestrowy i karnawałowy – tylko z najlepszymi

Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę sylwestrową, czy karnawałową, serwowane jedzenie do jeden z najważniejszych jej punktów. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki, chyba że chcesz, aby goście wyszli z imprezy z grymasem niezadowolenia. Dlatego catering na Sylwestra (lub inną imprezę okolicznościową) powinien zostać przygotowany przez specjalistów z doświadczeniem. Tylko wówczas otrzymasz gwarancję smaku i atrakcyjnego wyglądu potraw.

Catering na Sylwestra w Warszawie i okolicach

Organizujesz imprezę sylwestrową w Warszawie lub jej okolicach i chcesz uświetnić wydarzenie  daniami, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości? Postaw na Masters Catering. Skomponujemy oryginalne menu sylwestrowe, przygotujemy smaczne i atrakcyjne potrawy oraz dostarczymy je o ustalonej porze pod Twoje drzwi. Wszystko po to, by oszczędzić Ci nerwów związanych z gotowaniem i zapewnić szampańską zabawę. Skontaktuj się z nami, by poznać naszą ofertę i zamówić catering na Sylwestra.