Catering na wesele

Catering firmowy to usługa, z której powszechnie korzystają firmy z okazji szkoleń, uroczystości czy bankietów firmowych. Na co zwrócić uwagę, aby catering na imprezie spełnił oczekiwania organizatorów i gości?

Coraz więcej firm w naszym kraju decyduje się na catering firmowy i to z kilku powodów. Po pierwsze, korzystając z usługi cateringowej szefowie firm mogą mieć pewność, że organizowana konferencja, szkolenie, a nawet mniej oficjalny bankiet będą obsłużone należycie.

Po drugie, zagwarantowanie pracownikom codziennego cateringu lunchowego poprawia ich efektywność w wypełnianiu powierzonych zadań. Catering biurowy sprawia, że pracownicy nie muszą zaprzątać sobie głowy kwestiami żywieniowymi, gdyż posiłek jest im dostarczany każdego dnia o tej samej porze, a to ma korzystny wpływ na zdrowie oraz ogólne samopoczucie. Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm świadczących usługi cateringowe. Dlatego istotnym jest, aby odpowiedzieć na pytanie, na co należy zwrócić uwagę decydując się na usługi jednej z nich?

Różnorodność wyboru

Skomponowanie odpowiedniego menu na szkolenie, konferencje, rozmowę biznesową z kontrahentami, bankiet nie jest prostym zadaniem. Wynika to z jednej bardzo ważnej przyczyny – otóż tego typu wydarzenia gromadzą najczęściej ludzi różniących się preferencjami smakowymi i nie tylko. Nie można zapomnieć, że coraz więcej osób żywi się według zasad określonej diety, przez co propozycje cateringu firmowego muszą uwzględniać menu wegetariańskie, wegańskie, dla diabetyków, bez glutenu, bądź bez laktozy. Dlatego istotne jest, by wybrać firmę cateringową wyróżniającą się bogatą ofertą, czyli taką jak Masters Catering.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zestawów zarówno tych sprawdzających w trakcie przerw kawowych, jak i tych przeznaczonych na czas lunchu. Dla Klientów mających swoją własną wizję menu na tego typu wydarzenia służymy poradą, i jak tylko będzie to możliwe zrealizujemy ich wizję w kwestii menu. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, dlatego nie będzie dla nas problemem stworzenie nowego zestawu, w którym znajdą się zarówno propozycje dla wegetarian, jak i dla osób, dla których spożywanie mięsa nie jest problemem. Ponadto w naszej ofercie posiadamy bogaty wachlarz zimnych przystawek, przekąsek, dań z ryb, mięsa, warzyw i owoców morza, a także wielowariantowy wybór deserów.

Obsługa i zaplecze sprzętowe

W przypadku organizacji szkoleń lub spotkań biznesowych kluczowa okazuje się w pełni profesjonalna obsługa kelnerska. Dlatego w momencie wyboru odpowiedniej firmy cateringowej należy wziąć pod uwagę, czy współpracuje ona ze sprawdzonymi i kompetentnymi kelnerami, barmanami, hostessami. Nie mniej ważne jest zorientowanie się, czy firma posiada niezbędny sprzęt do realizacji zlecenia np. podgrzewacze, termosy, sztućce.

Decydując się na Masters Catering gwarantujemy, że obie z wyżej wymienione kwestii nie stanowić będą problemu. Nasi pracownicy to profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyróżnia ich doskonała prezencja, schludność, oraz dyskrecja. Dzięki swojemu doświadczeniu sprawdzają doskonale nawet w trakcie dużych bankietów firmowych. Ponadto przy współpracy z naszą firmą nie trzeba posiadać żadnego sprzętu, zastawy. Korzystając z naszych usług nie trzeba martwić się o szczegóły związane z rozłożeniem nakryć, kolejnością podawania dań. Wszystko można pozostawić w naszych rękach.

Imprezy na świeżym powietrzu

Imprezy integracyjne organizowane w plenerze zyskały w minionych latach na popularności. To doskonały pomysł, który pomoże zbudować jednolitą społeczność firmową, jaką będzie łączyć coś więcej, niż tylko logo na firmowych kubkach. Organizacja tego typu imprezy jest nie lada wyzwaniem, więc najlepiej powierzyć ją firmie, w której portfolio znajdują się już podobne zlecenia.

Masters Catering to firma do zadań specjalnych. Nasza ekipa świetnie sprawdza się w organizacji typowych spotkaniach biurowych, jak i tych odbywających w bardziej naturalnych okolicznościach przyrody. W trakcie tego typu imprez zapewniamy pełną obsługę wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz niepowtarzalny zestaw dań, który z całą pewnością sprawdzi się nawet w przypadku największych miłośników piknikowych smakołyków. Oferujemy potrawy na grilla przygotowane zarówno w stylu tradycyjnym, jak i te bardziej nowoczesne, których dopełnieniem będą lekkie sałatki. Jako zwieńczenie posiłku na świeżym powietrzu oferujemy szereg deserów do wyboru.